Friends - draugiškiausias forumas.~
Hey zuikeli, saulele or something else! Oh no…Negali būti, kad tu dar ne prisijungei prie draugiškiausio ir visokio –iausio forumo “Friends” ! Nieko nelauk, išjunk visokius “Facebook’us” “One’s” ir panašius puslapius, spausk mygtuką "registracija" ir tapk mūsų dalele.;3 lauksim tavęs išskėstom rankom.! : )
Adminės ir forumiečiai.;*
Friends - draugiškiausias forumas.~
Hey zuikeli, saulele or something else! Oh no…Negali būti, kad tu dar ne prisijungei prie draugiškiausio ir visokio –iausio forumo “Friends” ! Nieko nelauk, išjunk visokius “Facebook’us” “One’s” ir panašius puslapius, spausk mygtuką "registracija" ir tapk mūsų dalele.;3 lauksim tavęs išskėstom rankom.! : )
Adminės ir forumiečiai.;*
Friends - draugiškiausias forumas.~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Be yourself cuz' everyone else is taken!♥
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mano dienos, mano naktys ^^

Go down 
AutoriusPranešimas
AgneShh
Geros mergaitės rašo dienoraščius,o mes neturim tam laiko.
AgneShh


Female Taurus Post'ai : 689
B-Day : 1997-05-16
Atvykau : 2011-04-30
Man jau : 26
Miestas : Vilnius

Mano dienos, mano naktys ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mano dienos, mano naktys ^^   Mano dienos, mano naktys ^^ Icon_minitime25/5/2011, 14:36

Zo, čia stengsiuos Jums kuo smagiau papasakoti apie savo dienas. ^^
Atgal į viršų Go down
AgneShh
Geros mergaitės rašo dienoraščius,o mes neturim tam laiko.
AgneShh


Female Taurus Post'ai : 689
B-Day : 1997-05-16
Atvykau : 2011-04-30
Man jau : 26
Miestas : Vilnius

Mano dienos, mano naktys ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano dienos, mano naktys ^^   Mano dienos, mano naktys ^^ Icon_minitime26/5/2011, 19:27

2011-05-26
Po 7 varginančių pamokų išskubėjau į muzikos mokyklą. Po to per visą senamistį nulėkiau iki tėčio darbo, išsitręšiau pinigų ir į Centrą. Čia mano visas laisvas laikas. Čia mano žmonės, mano draugai, mano muzika, mano namai. Pasiemiau submariną, vandens ir prisėdau šalia pažįstamų. Kelios draugės iš mokyklos, keli pažįstami vaikinai, pora visai nematytų veidų. Ir taip kasdien. Porą naujų numerių į adresinę, pora naujų nuotraukų vis su naujais žmonėmis, keletas naujų prisiminimų ir kelios mielos valandos tiesiog gulint, kalbant, geriant kavą ir neakivaizdžiai flirtuojant su žaviais žmonėm. Tai aš vadinu gyvenimu.
Atgal į viršų Go down
 
Mano dienos, mano naktys ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mano muzika ^^
» Mano fotografijos.
» Mano rašliavos ^^
» Mano svajonių debesis ^^
» ♠viskas kas miela mano akiai ir ausiai....

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Friends - draugiškiausias forumas.~ :: TRASH :: @Temos :: AgneShh-
Pereiti į: