Friends - draugiškiausias forumas.~
Hey zuikeli, saulele or something else! Oh no…Negali būti, kad tu dar ne prisijungei prie draugiškiausio ir visokio –iausio forumo “Friends” ! Nieko nelauk, išjunk visokius “Facebook’us” “One’s” ir panašius puslapius, spausk mygtuką "registracija" ir tapk mūsų dalele.;3 lauksim tavęs išskėstom rankom.! : )
Adminės ir forumiečiai.;*
Friends - draugiškiausias forumas.~
Hey zuikeli, saulele or something else! Oh no…Negali būti, kad tu dar ne prisijungei prie draugiškiausio ir visokio –iausio forumo “Friends” ! Nieko nelauk, išjunk visokius “Facebook’us” “One’s” ir panašius puslapius, spausk mygtuką "registracija" ir tapk mūsų dalele.;3 lauksim tavęs išskėstom rankom.! : )
Adminės ir forumiečiai.;*
Friends - draugiškiausias forumas.~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Be yourself cuz' everyone else is taken!♥
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dienorastis

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime3/6/2011, 18:09

2011-06-03
Dienorastis Tumblr_llyiscvea61qb4hv5o1_500
Nuejau i sule be kuprines be knygu nes buvo repeticijos, nuejau ir jau buvau nervota... Almantas apgavo mane...kai jis vaiksciojo salia apsimeciau kad jo nematau ir sakiau draugem einam kur kitur...bet kai su Vika nuejom atsisesti ir vel ziuriu tas atsivaro.. sakau jam girdint vika einam is cia jis sako neik einam pasikalbeti sakau nju einam nusivedziau ji i nosalia vietele pasikalbeti...patikrinau sms ir kojos virpet pradejo paskaicius visas zinutes...nesitikejau kad jis toks melagis...tada jis kazka suparmejo net nenorejau jo klausyti man tai viskas buvo nusibode..tada jis sako pagalvos kaip bus toliau ie tegu masto..tada mokykloje sju juo buvau siaip taip ir tai susiraukus tada su vika ejom i parda ir jis ejo su kazkokiom mergom ir bernais ir prie manes prisitrine ir ejo su manim paleido muzikos ir visa kelia tilejau vika dar kalbino bet...tada kai jau reikejo atsisveikinti apsikabinom ir jis sako kaip tavo sirdis virpa, sakau kaip nevirpes as jau taves bijau...tada visos mergos lauke stadike pradejo ploti mum...ir pradejo svilpauti as nusiprunsciau ir nuejau...tada jis ir liko taip stoveti ir gerai zinos kaip as jauciuosi...taj va dar katik rase ir sako dar masto...:( mokykloj net buvau susigraudinus...ir jo nenorejau matyti bet ir bejo negaliu...:( siaip diena normali nes pamoku nebuvo ir siaip tik jis ta diena gadino...ryt reikes i sule bus festivalis as koncertuosiu ir tikiuosi jis bus reikia dar pasisneketi...
Dienorastis Tumblr_lm2whxKQIn1qccf9bo1_500

Dienos daina:( https://www.youtube.com/user/BritneyTV?blend=1&ob=5#p/a/f/2/PctD-8y0FRg
MYLIU BUCIUOJU JUSU VISU RUTA:*
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime5/6/2011, 08:32

2011-06-05
Dienorastis Tumblr_lka8xi5uqm1qhd076o1_500_large
Trupuris vakar dienos: buvo svente didele dainavau sekesi gan gerai:) o visa kita nenoriu pasakoti.
Rytas toks tobulas, ramus, siltas, sauletas:) Valgiau milka mmm kaip skanu Dienorastis 54862 bet skauda kojas is po vakar ir galva dar truputi skrandi...bet rytas vistiek man perfeckt;D eisiu i baznycia tikiuosi gerai masimelsiuxD reikes ispazinties eiti butinai;D tau va ne i tema bet noriu braskiu, ziauriai noriu ir dar prie juros butu nereali siena tiks as braskes ir jura :varvina seila:...mm.. ka daryt kaip noriu...ai va dar Guste nusitmciau;D butu liuks dienike bet reikia i baznycia;/
tikiuosi diena bus gera:)

Dienorastis 3528430459_ab3d729b9c_z_large
Ryto daina myliu sia daina!!!!!:
MYLIU BUCIUOJU JUSU VISU RUTA;)*
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime6/6/2011, 09:23

2011-06-06
Dienorastis Tumblr_ljtln0qMz51qh7a1to1_500
Vakar su drauge buvom prie juros, smagiai buvo, dar ir bernai grazuas buvo;DD bet kaip kabinejosxDDDD pasideginom vienu zodziu gerai leidom laikAxD
O sendien rytas puikus nes Guste atvare!!! uhuhuxD! Diena bus nuostabi nes kitaip neimanoma su jaxD dar i sule man ir jei nereikia tai pzdc kaip fainaxDD!!! Beje vis dar braskiu noriuxDD!!! o bdr su Gustuku klausom nerealios dainos nors ziauriai sena bet px xDDDDD!!!

Dienorastis Tumblr_lhmg3zeyiu1qh7a1to1_500
Dienos daina:
MYLIU BUCIUOJU JUSU VISU RUTA!!!
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime9/6/2011, 14:45

2011-06-09
Dienorastis Tumblr_lmfix2S3t41qdrcggo1_500
Isivaizduojat rytoj taip ilgai laukta ta diena- paskutine diena mokykloje!!! Kaip greit praejo sie mokslo metai, pagaliau!;D Galesiu degintis prie juros, galesiu megautis gyvenimu, galesiu daugiau leisti laiko draugams, galesiu gyventi!!!!
Sendiena visai gera diena, neivyko nieko ipatingo, tik tiek kad mokykloje neinam i pamokas, siaip stumiam laikaxDD kiti isvis neina, bet as einu nes pasiilgsiu mokyklos kazkiek, draugu tai tikrai:) Tai va galit mane sveikinti as jau devintokexDDD kaip greitai laikas eina:)!

Dienorastis Tumblr_lmawbxYcX11qacwx3o1_500_large
Myliu buciuoju jusu visu Ruta!!! Dienorastis 812315
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime10/6/2011, 16:09

2011-06-10
Dienorastis Tumblr_lgk7zey8Cw1qbaypeo1_500_large
Blemba nu ir kas kad tos atostogos...!!!!! Belekaip su mama sende susirejau!!!! Eina ji nx!!!
Tai va pasakoju kas yra- nuejau i sule ir nk sedziu sezdiu ir uzmigau...;D mPaskui Giedre pakele;D tada net neatsisveikinus su visais isejau!!!! Nu ir kas kad ilgai nesimatysim, man px;pp eina jie visi toli toli...man sendiena niekas nerupi...;p Beje sendiena esu ziauriai nervuota!!! Jei ka pasiusiu nx tai nepykit;D Zinau zinau isejau is proto!!!!! Taj va man diena nupista;D!

Dienorastis Tumblr_lm9nl3WXGP1qbb70fo1_500_large
DIENOS DAINA PASAKANTI TIKRAI KOKIA ESU;ppp:
NEMYLIU IR VISAI NEBUCIUOJU NEJUSU NERUTAxDD
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime14/6/2011, 13:09

2011-06-14
Dienorastis 36003207_large
Neisivaizduojat kaip viska skauda...miegojau palapineje, kieta labai buvo;D bet smagu buvo miegot nezinau kada ejom su draugais, nes snekejom ir snekejom, dar kiek svaigom, apie labai *** tokius dalykusxDDD ir nemegojom dabar katik atsikeliau as siaipxDD tad galiu nusisneketi;D Dienorastis 54862 dar sventem mano islaikyta egza, jau tiek prisigerem kad net neatsimenu kas toliau buvo... Dienorastis 38692 Dienorastis 318506 ech dabar zadam ketvirtadieni miegoti, bet as bijau bernu;DD kazink ka jie dar prigalvos;D
Dienorastis Tumblr_lltibiuCzo1qizaglo1_500_large
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime17/6/2011, 16:20

2011-06-17
Dienorastis Tumblr_lmxlzkfkZy1qd7op7o1_500_large
Miegojome palapineje;pp kai fainai buvo bernus tai isvis reikejo raminti;/ prisigere ir prisiruke kaip kiaules kokie;/ bet fainai buvo kai gaudyt juos reikejo;DD tokie linksmi buvo jie belekiek prisisvengem, ai dar su Guste mustynes suorganizavom;DD bus taip "Aurimas pries Almanta" ;DDD :bum bum bum: kai faiani bus smekit del ko musis del manes;ppp nes Almantas kiaule yra, mane iskaudino.....taj va buvo smagiaaaai;p ir dar bus;pp
Dienorastis Tumblr_lmnt81RHWa1qlpbtbo1_500_large
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime19/6/2011, 10:34

2011-06-19
Dienorastis Tumblr_lfk7m6JAhy1qed6sko1_500_large
Krc tas gyvenimas... su geriausia drauge pirma karta susirejau...blemba kaip noris mirti jus net neisivaizduojat, jau man nuo verkimo akys uztino...ir tai niekam nesvarbu, kaip as jauciuosi ar man reikia pagalbos ar ne, blemba tas gyvenimas visas rytas susiktas. Taip norisi dingti ir niekam netrugdyti gyventi, nes atrodo visiem trugdau! :dega akys: nx tas gyvenimas viskas man db pofik. Net dabar rasydama nusisneku;/ (;D) :WWWHHHATTT???:
Dienorastis Tumblr_lljyyrZG671qbm6mjo1_500_large
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime20/6/2011, 09:21

2011-06-20
Dienorastis Photo-of-philippines1
JEZUS MARIJA numirsiu is laimes gavau ta knyga ir rasytojas ant knygos man parase cituoju: Rutelei, su linkejimais is Filipinu! Dainiu Kinderis. Vyyyyyyyy!!!! kokia as dabar laiminga neisivaizduojat, laimes pilnos kelnes, dabar sedziu isisiepus kai zuikisxDD net negaliu patiketi, kad jis man parase!!! vuot mama turiu su rasytojais ir keliautojais pazystama;DD vyyyy!!!! kokia as laiminga, kad ir kas bandys sugadinti man nuotaika nepavuks is karto pasakau;pp!!!!!!!!

Cia va ta knyga ir jis pats;pp Dienorastis A11
Dienos daina:
MYLIU VISUS LABAI LABAI;******
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime21/6/2011, 07:25

2011-06-21
Dienorastis Cute-cats_large
Nuo pat ryto is savo katinu zvengiu;DD kaip graziai jie zaidzia omm;DD
Lauke labai stipriai lijo dabar irgi tas pats tik silpniau- taj va sumaniau iseiti i lauka ryte ir pastoveti lietuje buvo labai geras jausmas;D* Dienorastis 54862 man labai patiko gryzau slapia ir niekas nesauke, nes namie nieko nera ohh yes!! Dienorastis 54862 bet man atrodo kad sendiena bus bloga diena, paprasciasiai nuojauta;D.
Dienorastis 291_153549920_large
Muo:****
Atgal į viršų Go down
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime26/6/2011, 14:18

2011-06-26
Dienorastis Tumblr_lktt8z2tCL1qf7ikto1_500_large
Gera diena, norisi dainuoti ir sokti lietuje, bet viena beda- nera lietaus;33 saule sviecia ji mane pazadino ryte nuo savo karstu spinduliu;33 taip gera buvo ir karsta;33 Tokia nostalgiska diena sendiena;33 myliu ryta o vakara dar labiau;33
Dienorastis Tumblr_lndgnvssYc1qephbuo1_400_large
MYLIU BUCIUOJU JUSU VISU RUTA;33*
Atgal į viršų Go down
destiny.
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
destiny.


Female Pisces Post'ai : 7741
B-Day : 1998-02-25
Atvykau : 2010-10-29
Man jau : 26
Miestas : R a s e i n i a i

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime26/6/2011, 15:51

Pas mus neseniai lijo smarkokai.:D
Atgal į viršų Go down
https://friends.lithuanianforum.com
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime26/6/2011, 16:40

Kaip pas jus gerai:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dienorastis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dienorastis   Dienorastis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dienorastis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dienoraštis pliusais minusais

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Friends - draugiškiausias forumas.~ :: TRASH :: @Temos :: Dykuma♥-
Pereiti į: