Friends - draugiškiausias forumas.~
Hey zuikeli, saulele or something else! Oh no…Negali būti, kad tu dar ne prisijungei prie draugiškiausio ir visokio –iausio forumo “Friends” ! Nieko nelauk, išjunk visokius “Facebook’us” “One’s” ir panašius puslapius, spausk mygtuką "registracija" ir tapk mūsų dalele.;3 lauksim tavęs išskėstom rankom.! : )
Adminės ir forumiečiai.;*
Friends - draugiškiausias forumas.~
Hey zuikeli, saulele or something else! Oh no…Negali būti, kad tu dar ne prisijungei prie draugiškiausio ir visokio –iausio forumo “Friends” ! Nieko nelauk, išjunk visokius “Facebook’us” “One’s” ir panašius puslapius, spausk mygtuką "registracija" ir tapk mūsų dalele.;3 lauksim tavęs išskėstom rankom.! : )
Adminės ir forumiečiai.;*
Friends - draugiškiausias forumas.~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Be yourself cuz' everyone else is taken!♥
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI

Go down 
+5
Black veil
arbūzinė.`
Fėja.
photomaniakė
owl.
9 posters
AutoriusPranešimas
owl.
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
owl.


Female Libra Post'ai : 3226
B-Day : 1995-10-07
Atvykau : 2011-04-20
Man jau : 28
Miestas : Druskininkai

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime16/6/2011, 14:27

Vieta, kur kuriate: polyvore.com / looklet.com
Tema: Pasimatymas
Siųsti: man į pm
Laikas: iki 06.19

Sėkmės! Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI 3264

Atsiuntė:
Cupcake*
.Imbierinė.


Paskutinį kartą redagavo owl., 19/6/2011, 10:24. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
owl.
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
owl.


Female Libra Post'ai : 3226
B-Day : 1995-10-07
Atvykau : 2011-04-20
Man jau : 28
Miestas : Druskininkai

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime16/6/2011, 19:43

BALSAVIMAS

Pirmas darbas:
Spoiler:
Antras darbas:
Spoiler:

Balsuojame už vieną, labiau patikusį darbą, iki 06.19.
Atgal į viršų Go down
photomaniakė
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
photomaniakė


Female Virgo Post'ai : 4409
B-Day : 1998-09-07
Atvykau : 2011-01-20
Man jau : 25
Miestas : Vilnius, Pašilaičiai

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime17/6/2011, 07:17

2. <33333
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/emilijaturb
Fėja.
Prieš darant išvadas apie mane, tiesiog pabandykit pabendrauti ir susipažinti. Žinokit padeda
Fėja.


Female Aquarius Post'ai : 325
B-Day : 1998-01-29
Atvykau : 2011-06-15
Man jau : 26
Miestas : Vilnius

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime17/6/2011, 07:21

2.:)
Atgal į viršų Go down
arbūzinė.`
Gyvenimas kaip pianinas - juoda , balta , juoda , balta , juoda , balta... Ir dangtis...
arbūzinė.`


Female Capricorn Post'ai : 2556
B-Day : 1996-01-18
Atvykau : 2011-04-20
Man jau : 28
Miestas : Raseinių raj.*

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime17/6/2011, 13:53

Pirmas
Atgal į viršų Go down
http://arbuzines.weebly.com
Black veil
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Black veil


Female Virgo Post'ai : 3356
B-Day : 1997-08-30
Atvykau : 2011-02-10
Man jau : 26
Miestas : Pragaras.

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime17/6/2011, 14:47

2
Atgal į viršų Go down
Positive.!
Tikro draugo žodžiai : Aš būsiu ten dėl tavęs.
Positive.!


Female Taurus Post'ai : 619
B-Day : 1996-05-05
Atvykau : 2011-03-19
Man jau : 27
Miestas : Vilniuš.

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime17/6/2011, 16:46

Dykuma♥ rašo:
2
Atgal į viršų Go down
owl.
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
owl.


Female Libra Post'ai : 3226
B-Day : 1995-10-07
Atvykau : 2011-04-20
Man jau : 28
Miestas : Druskininkai

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime19/6/2011, 10:23

BALSAVIMAS STABDOMAS
Laimėjo .Imbierinė.
Sveikinu! Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI 812315
Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Prizas2
Atgal į viršų Go down
Caraмel ♡
Geros mergaitės rašo dienoraščius,o mes neturim tam laiko.
Caraмel ♡


Female Sagittarius Post'ai : 674
B-Day : 1997-12-03
Atvykau : 2011-04-20
Man jau : 26
Miestas : Šiauliai

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime19/6/2011, 10:24

Sveikinimai ;*
Atgal į viršų Go down
Positive.!
Tikro draugo žodžiai : Aš būsiu ten dėl tavęs.
Positive.!


Female Taurus Post'ai : 619
B-Day : 1996-05-05
Atvykau : 2011-03-19
Man jau : 27
Miestas : Vilniuš.

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime19/6/2011, 10:25

Sveikinuu!))
Atgal į viršų Go down
destiny.
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
destiny.


Female Pisces Post'ai : 7741
B-Day : 1998-02-25
Atvykau : 2010-10-29
Man jau : 26
Miestas : R a s e i n i a i

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime19/6/2011, 11:09

Sveikinu.:}
Atgal į viršų Go down
https://friends.lithuanianforum.com
Fėja.
Prieš darant išvadas apie mane, tiesiog pabandykit pabendrauti ir susipažinti. Žinokit padeda
Fėja.


Female Aquarius Post'ai : 325
B-Day : 1998-01-29
Atvykau : 2011-06-15
Man jau : 26
Miestas : Vilnius

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime19/6/2011, 11:28

Sveikinu! :***
Atgal į viršų Go down
Mikė Pūkuotulis
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
Mikė Pūkuotulis


Female Post'ai : 3532
Atvykau : 2011-03-18
Miestas : Medausliandas

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime19/6/2011, 16:22

Labai ačiū visiems ;)***
Atgal į viršų Go down
photomaniakė
Skausmas ne toks jau didelis, tik štai krūtinė, kurioje jis turi tilpti, paprastai per ankšta..
photomaniakė


Female Virgo Post'ai : 4409
B-Day : 1998-09-07
Atvykau : 2011-01-20
Man jau : 25
Miestas : Vilnius, Pašilaičiai

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime20/6/2011, 05:51

sveikinu.;*
Atgal į viršų Go down
https://www.facebook.com/emilijaturb
arbūzinė.`
Gyvenimas kaip pianinas - juoda , balta , juoda , balta , juoda , balta... Ir dangtis...
arbūzinė.`


Female Capricorn Post'ai : 2556
B-Day : 1996-01-18
Atvykau : 2011-04-20
Man jau : 28
Miestas : Raseinių raj.*

Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime20/6/2011, 10:26

Sveikinu :)
Atgal į viršų Go down
http://arbuzines.weebly.com
Sponsored content





Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI   Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kūrimas su polyvore ar pan.: .Imbierinė. vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kūrimas su polyvore ar pan.: Moonlight vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI
» Kūrimas su polyvore ar pan.: Cupcake* vs Candy* (pirmoji kova) REZULTATAI
» Kūrimas su polyvore ar pan.: Moonlight vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI
» Kūrimas su polyvore ar pan.: Cupcake* vs Marsietė (pirmoji kova)
» Kūrimas su plovyvore ar pan.: Rūgšti vs Cupcake* (pirmoji kova) REZULTATAI

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Friends - draugiškiausias forumas.~ :: TRASH :: @Temos :: Kovos.-
Pereiti į: